Úvod>O nás

O nás

Firma Reprom vznikla v roce 1990 nejprve s právní subjektivitou fyzicky podnikající osoby. Zprvopočátku zabývala revizemi nízkotlakých a středotlakých kotelen a tlakových nádob. Postupně firma rozšířila činnost o povrchové úpravy tlakových a netlakových nádrží, ocelových a betonových konstrukcí, žárové nástřiky zinkem, hliníkem, mosazí, bronzem, tryskání kamenných prvků budov, speciální i běžné nátěry v pivovarnickém, vodohospodářském, papírenském a stavebním průmyslu.
Dále byla rozvíjena revizní činnost tlakových zařízení s následnými opravami. Firma též realizuje opravy mostních konstrukcí, ocelových konstrukcí, renovace lyžařských vleků a sedačkových lanovek. Mezi nejvýznamnější akce lze zahrnout opravy a renovace mostních a betonových konstrukcí na řece Úpě, renovace sedačkových lanovek do areálu Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně a skokanských můstků v Harrachově, žárový nástřik zinakorem rozhledny a převaděče pro mobilní operátory na Černé Hoře v Jánských Lázních, renovace MVE v Trutnově a Mladých Bukách, tryskání potrubních dílů, nízkotlakých, či vysokotlakých rotorů pro elektrárny ČEZ, Škoda Plzeň, jednotlivé strojní díly a komponenty pro stroje a zařízení.

V současné době firma provádí výrobní a dodavatelskou činnost v těchto oblastech:

  • Revize a opravy tlakových nádob skup. A,B,
  • Revize a opravy nízkotlakých a středotlakých kotlů tř. 3,4
  • Renovace lyžařských vleků a sedaček a jejich dílů
  • Výroba, montáž a opravy ocelových konstrukcí, zámečnické práce
  • Povrchové úpravy ocelových, betonových a kamenných mostních konstrukcí, stavebních ocelových konstrukcí schodišť, pojezdových bran, kovaných mříží, strojních dílů


V roce 2015 byly tyto činnosti převedeny na právnickou osobu REPROM CZ s.r.o.

Kontaktujte nás

Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:
Kontaktní údaje

REPROM CZ s.r.o.
Petříkovice 82
Chvaleč 541 01

Mobil: 603 218 477

E-mail: info@reprom.cz
            reprom@atlas.cz

Povrchové úpravy

Tel: 603 218 477

       605 214 008

Ocelové konstrukce,
revize tlakových nádob, kotlů

znalecká činnost tlakových zařízení

Tel: 603 218 477
Webové stránky vytvořil Acceler