Úvod>Služby>Povrchové úpravy

Povrchové úpravy

Tryskání dle ČSN ISO 8501 - 1

Tryskání materiálů beton, kámen, kov jako výchozí podklad povrchu s následnou úpravou povrchu dle požadavků zákazníka. Tryskání provádíme kabinové i volné na místě u zákazníka. Použité abrazivo na otryskání je vybíráno dle požadované drsnosti povrchu, nejčastěji ocelová drť, balotina, keramika, křemičitý písek, struska. Čistota povrchu tryskaných kovových dílců je možná v celém rozsahu Sa 1 až Sa 3, drsnost povrchu dle Rugotestu No3.

Žárové nástřiky – metalizace – pokovení dle ČSN EN 22063 (038551)

Jsou prováděny především za účelem protikorozní ochrany ocelových konstrukcí - mostní konstrukce, stožáry, sloupy, strojní dílce, svařence jaklových či válcovaných profilů, nádrže, tlakové nádoby a dále renovační pokovení pro drobné a dekorativní předměty, díly či karoserie veteránů. Použitý nanášený kov na základní materiál je zinek, hliník, zinacor, mosaz, bronz, měď s ohledem na požadované užití žárového nástřiku.

Průmyslové nátěry na beton, kámen i kov

Vytváříme kombinované povlaky (nástřik žárovým zinkem, hliníkem s následným nanesením barvy) do těžkého korozního prostředí. Aplikujeme nátěrové systémy běžné skladby i speciální pro:

  • Mostní konstrukce, ocelové stavební konstrukce, zábradlí, skladovací tanky, nádrže v potravinářství s hygienickým atestem, potravinářské stěrky, tlakové nádoby, průmyslové vodárny, průmyslové nádrže šasí a korby nákladních vozidel, zemědělské techniky.

  • Dekorativní metalické nátěry na kovářské výrobky, křížové cesty, pojezdové brány, branky, mříže, zábradlí

  • Nátěry ve stavebnictví betonových konstrukcí obvykle po sanaci, betonových nádrží k dosažení nepropustnosti, napouštění kamenných podezdívek, prvků fasád za účelem hydrofobizace, ochrany proti drolení kamene nebo mechům a řasám.

Kontaktujte nás

Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:
Kontaktní údaje

REPROM CZ s.r.o.
Petříkovice 82
Chvaleč 541 01

Mobil: 603 218 477

E-mail: info@reprom.cz
            reprom@atlas.cz

Povrchové úpravy

Tel: 603 218 477

       605 214 008

Ocelové konstrukce,
revize tlakových nádob, kotlů

znalecká činnost tlakových zařízení

Tel: 603 218 477
Webové stránky vytvořil Acceler